Ekonomski fakultet - Zagreb
Sveučilište u Zagrebu zapošljava: ADMINISTRATIVNI POSLOVI U SREDIŠNJEM UREDU ZA MEĐUNARODNU SURADNJU (M/Ž)

Naručitelj (poslodavac): SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

Vrsta posla: ADMINISTRATIVNI POSLOVI U SREDIŠNJEM UREDU ZA MEĐUNARODNU SURADNJU

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Studentski centar u Savskoj cesti (zamjenski ured SuZ)

Početak i očekivano trajanje posla: siječanj 2022., oko 2 mjeseca

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 KN po satu

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): NE

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1 IZVRŠITELJ/-ICA (poželjno TEHNIČKO ILI PRIRODOSLOVNO PODRUČJE); NA OGLAS SE MOGU JAVITI OSOBE OBA SPOLA

Opis posla:

A) Erasmus SPORAZUMI (fokus u siječnju 2022.)

  1. Provjera i usporedba podataka o stranim sveučilištima u različitim bazama podataka (web, Excel, MoveOn)
  2. Unos podataka o međusveučilišnim sporazumima (IIA) u MoveOn-u i Excelu
  3. Kontrola prispjelih podataka o IIA u MoveOn-u
  4. Ostali administrativni poslovi (printanje i skeniranje dokumentacije, itd.)

B) Erasmus STRANI STUDENTI (fokus u veljači 2022.)

  1. Pomoć u organizaciji Tjedna dobrodošlice za strane studente
    1. pakiranje i podjela poklon paketa
    2. organizacija predavanja domaćih predavača
    3. organizacija turističkih obilazaka Grada Zagreba
  2. Pomoć u radu s bazama podataka (MoveOn, Excel)
    1. provjera podataka o stranim studentima
    2. nominacijski prijavni proces
    3. izrada tablica za subvencioniranu prehranu za AMPEU

Posebna znanja i vještine: VRLO DOBRA INFORMATIČKA PISMENOST (MS Office – naglasak na Excelu, pretraživanje weba), Glavna prednost: dokazivo iskustvo u radu s bazama podataka (SAP, Oracle, itd.), IZVRSNO POZNAVANJE ENGLESKOG JEZIKA, PRECIZNOST i BRZINA RADA, SPREMNOST NA UČENJE, VJEŠTINA KOMUNIKACIJE I TIMSKI RAD

Radno vrijeme: OTPRILIKE 30 SATI TJEDNO; RADNO VRIJEME u načelu između 9-15 sati u uredu u Savskoj cesti; PROBNI RAD od 1-3 dana

Uvećanja za:

- naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti:
PREDNOSTI - ISKUSTVO RADA U BAZAMA PODATAKA ili ADMINISTRACIJI, STUDENTI APSOLVENTI ili STUDENTI VIŠIH GODINA STUDIJA

Posebna napomena: moguće testiranje kandidata na engleski jezik, rad u MS Officu (Excel) i rad u bazama podataka.

Način i kontakt za prijavu studenata: KRATKO MOTIVACIJSKO PISMO, ŽIVOTOPIS I POTVRDU O STATUSU REDOVITOG STUDENTA DOSTAVITI NA ADRESU: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU, SREDIŠNJI URED ZA MEĐUNARODNU SURADNJU, TRG REPUBLIKE HRVATSKE 14, 10 000 ZAGREB (S NAZNAKOM: NATJEČAJ ZA OBAVLJANJE ADMINISTRATIVNIH POSLOVA)

Kontakt za Student servis: gđa NADA JENČIĆ, 0994564111, njencic@unizg.hr