Ekonomski fakultet - Zagreb
Asistent u administraciji - studentski natječaj

Apsolvent si?
Ili si na slobodnoj godini?

Electus DGS d.o.o. agencija za privremeno zapošljavanje osnovana je 2004. godine i  danas je najveća agencija na području Hrvatske. Surađujemo s više od 80 korisnika koji imaju različite djelatnosti kojima pružamo uslugu ustupanja i selekcije radnika.

Bez obzira na to imate li iskustva u administraciji ili želite učiti i steći prvo radno iskustvo pozivamo vas da se prijavite za studentski posao na poziciji „Asistenta u administraciji“:

Opis posla:
  • elektronske prijave radnika,
  • arhiviranje dokumentacije
  • unos podataka u bazu podataka
  • komunikacija sa kandidatima i radnicima
  • izrada putnih naloga, ugovora i druge dokumentacije
  • izrada raznih izvještaja i drugi slični poslovi po potrebi.

Od Vas očekujemo:
  • mogućnost rada barem 30h tjedno (po dogovoru)
  • vlastiti studentski ugovor
  • ljubaznost, organiziranost i komunikativnost
  • uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad

Ako smatraš da je ovo prilika za stjecanje i razvoj novih znanja i vještina pošalji nam svoj životopis najkasnije do 25.04.2018. godine na adresu hr@electus.hr (uz napomenu “Prijava na studentski natječaj – Asistent u administraciji“) i postani dio našeg tima.