Ekonomski fakultet - Zagreb
Oglas za studentski posao u Art Hotelu Like

Art Hotel Like u Zagrebu (više informacija na www.arthotellike.hr) traži 2 osobe za rad na recepciji s početkom od 01.06.2018.

OPIS POSLA:
- svi segmenti recepcijskog poslovanja
- rezervacije
- prijem i prijava gostiju, dodjela soba, izdavanje kartica za sobe
- naplata usluga i izdavanje računa
- vođenje svih propisanih evidencija i administracije za recepciju
- informiranje gostiju
- ostali recepcijski poslovi
- rad u šanku, posluživanje pića
- smjenski rad

UVJETI:
- odlično korištenje engleskim jezikom u govoru i pismu
- poželjno dobro poznavanje još jednog stranog jezika
- osobine: komunikacijske i prezentacijske vještine, razvijene prodajne vještine, ljubaznost, usmjerenost na zadovoljstvo gosta, odgovornost, snalažljivost, timski rad, fleksibilnost u odnosu na radno vrijeme i spremnost na smjenski rad

VRSTA ZAPOSLENJA:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Zainteresirani kandidati se mole da životopis pošalju na e-mail: iva@arthotellike.hr