Ekonomski fakultet - Zagreb
A1 traži studenta u odjelu Naplate

Pedantnost i organiziranost su ti jače strane, a uz to se dobro snalaziš s brojkama? Odlično! Pokaži motivaciju, snalažljivost u Excelu te želju za učenjem novih stvari u
super dinamičnom društvu. Znamo da su nekima financije prava muka, ali ti nisi jedan od njih. Stoga je ovo pravo mjesto da započneš svoju karijeru i učiš od najboljih.

Prijavi se! Što čekaš?

Opis posla

  • Rješavanje obrazaca na temu obračuna
  • Kontrola točnosti naplate i računa
  • Pomoć pri kontroli testnih računa
  • Drugi administrativni poslovi po potrebi

Kriteriji za kandidate

  • Proaktivnost i pedantnost u radu
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office-a (pivot tablice su prednost)
  • Mogućnost svakodnevnog rada u punom radnom vremenu te povremeno i vikendima
  • Poželjno studenti Ekonomije ili fakulteta tehničkog usmjerenja

Uvjeti

  • Lokacija rada: Vukovarska 269d (VMD zgrada)
  • Plaća: 25 kn po satu
  • Važeća studentska prava najmanje do prosinca 2019 (isključivo vlastiti studentski ugovor)

Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti putem našeg weba najkasnije do nedjelje 28.04.2019. Kandidati koji udovoljavaju kriterijima bit će pozvani na intervju.

Pridruži se našem uspješnom timu, veselimo ti se!

Tvoj A1