REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
„Razmijeni se!”

Preko 100 partnerskih institucija na Međunarodnom sajmu mobilnosti za studente ekonomije

Novo izdanje Međunarodnog sajma mobilnosti pod nazivom „Razmijeni se!” održat će se 18. siječnja na EFZG-u. Program obuhvaća edukativna predavanja, razgovore i predstavljanje preko 100 međunarodnih partnerskih institucija fakulteta.

Želite upoznati nove ljude, kulturu i običaje? Zanima vas kako je studirati na drugom sveučilištu ili fakultetu? Odlučili ste provesti semestar ili godinu u drugoj zemlji, a niste sigurni koju odabrati ili kako ćete se snaći?

Posjetite Međunarodni sajam mobilnosti 2018. – Razmijeni se! koji će se održati u četvrtak, 18. siječnja 2018. na Ekonomskom fakultetu i iz prve ruke saznajte odgovore na sva vaša pitanja. Organizira ga Ured za međunarodnu suradnju Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a namijenjen je studentima Ekonomskog fakulteta.

Bogati program uz zanimljive goste, bivše studente spomenutog fakulteta – Tomislava Perka i Luku Bulića, obuhvaća edukativna i zanimljiva predavanja te razgovore i predstavljanje preko 100 međunarodnih partnerskih institucija EFZG-a za razmjenu za studijski boravak.

Program:

10:00 – 11:30 – Kongresna dvorana

•  predstavljanje ERASMUS+ i drugih vrsta stipendija
  •  predavanje Tomislava Perka, poznatog globtrottera koji će približiti putovanja iz različitih perspektiva

12:00 – 13:30 – KEFA

•  ERASMUS+ KEFA KAFÉ s Lukom Bulićem koji će razgovarati s bivšim stipendistima koji su iskusili razmjenu u zanimljivim zemljama

10:00 – 14:00 – predvorje Kongresne dvorane i u Chillin' zona

•  EFZG International Mobility Fair: štandovi s promotivnim materijalima partnerskih institucija i EFZG studentima prezenterima
  • upoznavanje kolega na razmjeni i informiranje iz prve ruke
  • predstavljanje Sveučilišta u Zagrebu sa svojim bilateralnim stipendijama

Više informacija dostupno je na poveznici, a na službenom će se Facebook događaju objavljivati najnovije informacije.

FOTO: ANITA KLASNIĆ/STUDENTSKI.HR