REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Međunarodni sajam mobilnosti

Predstavlja se preko 140 institucija za razmjenu studenata ekonomije

Međunarodni sajam mobilnosti, namijenjen studentima ekonomije, obuhvaća edukativna i zanimljiva predavanja te razgovore i predstavljanje preko 140 međunarodnih partnerskih institucija EFZG-a za razmjenu, a glavni je govornik Joe Bašić.

Na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu 15. siječnja 2020. održat će se međunarodni sajam mobilnosti pod nazivom Razmijeni se! 2020. Organizira ga Ured za međunarodnu suradnju EFZG-a u suradnji sa studentskim udrugama Ekonomska klinika i HSA.

Program događanja obuhvaća edukativna i zanimljiva predavanja te razgovore i predstavljanje preko 140 međunarodnih partnerskih institucija EFZG-a za razmjenu. Glavni govornik bit će Joe Bašić, glavni organizator festivala ULTRA EUROPE, osnivač i direktor MPG-a, marketinške i promocijske agencije.

Dodatne informacije nalaze se na službenom Facebook događaju.

FOTO: UNSPLASH