Ekonomski fakultet - Zagreb
ASISTENT NA DONACIJSKOM PROGRAMU “SMJEHONOŠE” (m/ž)

CRVENI NOSOVI klaunovidoktori je organizacija koja, uz pomoć umjetnosti profesionalnog klauniranja, humora i smijeha, pomaže ljudima u teškim i kriznim situacijama vratiti osjećaj radosti, sreće i optimizma.

U Hrvatskoj neprekidno djelujemo od 2010. godine i dio smo međunarodne organizacije RED NOSES Clowndoctors International. Redovito posjećujemo djecu na liječenju u bolnicama u Zagrebu, Rijeci, Splitu, Osijeku, Zadru, Vukovaru i Vinkovcima te starije i nemoćne osobe u domovima u Splitu, Rijeci, Osijeku i Zagrebu. Naša je vizija i najveća želja da klaun bude prisutan u hrvatskim bolnicama svaki dan za svako dijete. Želimo živjeti u zdravijem i humanijem društvu koje pridonosi dobrobiti svih ljudi, budeći životnu radost, osobito u teškim i kriznim trenucima.

Sve informacije o CRVENIM NOSOVIMA možete pogledati na našoj web stranici: https://www.crveninosovi.hr

Mjesto rada: Grad Zagreb

Opis posla
Tražimo vedru i komunikativnu osobu koja prepoznaje vrijednost misije Udruge CRVENI NOSOVI klaunovidoktori te bi se priključila timu mladih, veselih i proaktivnih kolega koji rade na donacijskom program Smjehonoše.
Posao obuhvaća:
  • Direktnu komunikaciju s građanima i donatorima
  • Mentoriranje, edukaciju i evaluaciju rada članova tima donacijskog programa
  • Sudjelovanje u promocijskim i koordinacijskim aktivnostima donacijskog programa
  • Administrativne poslove povezane s donacijskim programom
  • Sudjelovanje u aktivnostima brige za donatore
  • Rad na terenu (trgovački centri, sajmovi, putovanja u druge gradove) te rad u uredu

Uvjeti
  • student završnih godina studija koji mogu raditi minimalno 80 sati mjesečno
  • raspoloživost za rad kroz duži vremenski period ( minimalno od 01.10.2020. do 30.09.2021.g.)
  • prethodno radno iskustvo od 1 godine, poželjno iz područja prodaje
  • engleski jezik u govoru i pismu razina B1
  • poznavanje MS office
  • B kategorija, aktivan vozač (obavezan uvjet)
Prednost imaju kandidati izraženih  komunikacijskih i organizacijskih vještina, koji iskazuju spremnost za timski rad, usmjerenost prema ostvarivanju zadanih rezultata, proaktivnost i želju za osobnim rastom i razvojem.

Nudimo :
  • mogućnost zaposlenja na puno radno vrijeme po isteku studentskih prava
  • fleksibilno radno vrijeme
  • česta putovanja
  • edukacije i usavršavanje iz područja komunikacijskih i prezentacijskih vještina
  • stjecanje znanja i iskustva rada u neprofitnom sektoru
  • rad u međunarodno priznatoj organizaciji
  • rad u organizaciji koja brine o osobnom razvoju svake zaposlene osobe
  • ugodnu radnu atmosferu te klaunove i klaunese za kolege
  • satnica 28,00 kn po satu

Ukoliko se prepoznaješ u navedenom opisu, slobodno nam se javi najkasnije do ponedjeljka 28. rujna 2020.godine na mail osmijeh@crveninosovi.hr slanjem životopisa, motivacijskog pisma te preporuke (opcionalno).