Ekonomski fakultet - Zagreb
MARKETING ASISTENT U MAMIĆ 1970

U potrazi smo za marketing asistentom (m/ž) u trajanju od 6 mjeseci s mogućnošću stalnog zapošljavanja.

Lokacija: centar, Zagreb
Radno vrijeme: fleksibilno

Opis posla:
  • Prikupljanje podataka i materijala za marketinške potrebe,
  • Kreiranje sadržaja za društvene mreže,
  • Pisanje članaka za web stranicu,
  • Obrada videa i foto materijala Adobe Creative Cloud programima,
  • Asistiranje na snimanjima,
  • Asistiranje u organizaciji ekskluzivnih evenata,
  • Asistiranje u kreiranju PR sadržaja,
  • Asistiranje u kreiranju marketinške strategije i plana.

Uvjeti:
  • Student/ica završnih godina fakulteta,
  • Izražena kreativnost i organizacijske vještine,
  • Izraženi interes i/ili iskustvo rada na društvenim mrežama i u PR-u,
  • Izraženi interes i/ili iskustvo rada u organizaciji evenata,
  • Izraženi interes za područje marketinga i luksuzne industrije,
  • Izvrsne komunikacijske vještine,
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru; ostali jezici su prednost,
  • Odgovornost, pristojnost, točnost i posvećenost detaljima,
  • Napredno služenje računalom, programima MS Office te Adobe Creative Cloud programima;
  • Napredne vještine u obradi fotografija i videa; samostalno snimanje je prednost,
  • Marljivost, proaktivnost, pozitivan stav i želja za učenjem,
  • Sposobnost rada pod pritiskom.

Prijave su otvorene do 26.06.2020. Molimo Vas da motivacijsko pismo, životopis sa slikom te eventualni portfolio radova pošaljete na career@mamic.com.hr