Ekonomski fakultet - Zagreb
Student za administrativne poslove u Odjelu deklaracija (m/ž) - Lidl d.o.o. k.d.

Lidl kao internacionalna tvrtka poštuje raznolikost kultura, a naše vrijednosti su učinkovitost, dinamičnost i pravednost. Upravo zbog toga nalazimo se na vrhu ljestvice poželjnih poslodavaca te smo dobitnik certifikata Poslodavac Partner. Postanite i Vi dio našeg uspješnog tima!

STUDENT ZA ADMINISTRATIVNE POSLOVE U ODJELU DEKLARACIJA (M/Ž)

Mjesto obavljanja posla: Ulica kneza Ljudevita Posavskog 53, Velika Gorica

Početak i očekivano trajanje posla: početak u što kraćem roku, minimalno 6 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 kn/h

Potreban broj studenata/ica: 1

Opis posla: uredski i administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine: tečno znanje njemačkog jezika

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka prema dogovoru, prednost je mogućnost rada na puno radno vrijeme

Ostale napomene i uvjeti: Kad počnete raditi kod nas, niste prepušteni sami sebi: proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje po principu učenja kroz rad u pozitivnoj i podržavajućoj radnoj okolini. Osim toga, kod nas imate velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju!

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 18.11.2019. putem linka.

Kontakt e-mail: posao@lidl.hr