Ekonomski fakultet - Zagreb
Erste & Steiermarkische Bank d.d. u Zagrebu traži studenta (m/ž) za rad u Direkciji malog poduzetništva (Sektor građanstva)

Tražite studentski posao? Želite steći iskustvo u financijskom sektoru?

Erste& Steiermarkische Bank d.d. u Zagrebu traži studenta (m/ž) za rad u Direkciji malog poduzetništva (Sektor građanstva).

Zaduženja uključuju:

  • rad na računalu
  • poslovnu komunikaciju s internim klijentima (telefon, e-mail)
  • ostale administrativne poslove.

Uvjeti:

  • apsolventi ekonomskih fakulteta koji nemaju obaveza prema fakultetu niti predavanja
  • raspoloživost u duljem vremenskom periodu (godina dana)
  • radi se o punom radnom vremenu, svaki radni dan

Potrebne vještine i stručna znanja:
  • poznavanje Microsoft Office alata (Word, Excel) - prednost je iskustvo u radu sa MS Excel alatom (izrada izvještaja, rad s  tablicama i formulama)
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • analitičnost, preciznost, fokus na detalje
  • komunikativnost, otvorenost, spremnost za rad u timu

Ako smatrate da je ovo prilika za razvoj novih vještina, prijavite se na natječaj putem linka i postanite dio Erste tima.