Izložba: FINA kroz povijest

Povodom 50. godišnjice smjera Menadžerska informatika na Ekonomskom fakultetu – Zagreb i 13. dana Informacijske tehnologije (Dan IT-a) u organizaciji Katedre za informatiku, te uz podršku Knjižnično-dokumentacijskog centra i FINA-e organizirana je izložba „FINA kroz povijest“.

Izložba pokazuje evoluciju financijskih poslovnih procesa od tehnologije papira, preko informatizacije, do ulaska u e-svijet i digitalni svijet. Može se vidjeti da je još krajem 70-tih godina 20. stoljeća FINA bila vodeća u istraživanju novih digitalnih i elektroničkih tehnologija u poslovnim procesima, počevši s prvim elektroničkim novčanim transferima preko TK tehnologija do e-naloga plaćanja i pametnih elektroničkih obrazaca danas.

Izložba je postavljena u Knjižnično-dokumentacijskom centru, a za posjetitelje će biti otvorena od 6. – 10. lipnja 2022. godine.

Galerija fotografija - Izložba: Fina kroz povijest