Otvoren pristup: EconLit

Obavještavamo vas da je nakon kraćeg prekida pristupa, bibliografska baza podataka EconLit dostupna putem platforme EBSCOhost.

EconLit je bibliografska znanstvena baza podataka koju izdaje American Economic Association, a obuhvaća područje ekonomije i poslovanja. Uključuje recenzirane članke, radne materijale s vodećih sveučilišta, doktorske disertacije, knjige, zbornike s konferencija i recenzije knjiga. Baza sadrži više od 1.5 milijuna zapisa koji sežu od 1886. godine.

Trajanje licence: 01.04.2020. - 30.03.2021.

Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).

Udaljeni pristup moguć je također i odabirom proxy servera na glavnom izborniku Portala e-izvori ili putem Shibboleth prijave.

Pretraživanje baze: EBSCOhost - EconLit