Marija Šimunović dobitnica Zlatne povelje ZKD-a

Na Skupštini Zagrebačkog knjižničarskog društva 11. lipnja 2021. godine Marija Šimunović, viša knjižničarka Knjižnično-dokumentacijskog centra dobila je nagradu Zlatna povelja ZKD-a za postignute rezultate u knjižničarstvu i promociji struke te za osobito zalaganje u promicanju pisane riječi u knjižnicama i suradnji s knjižničarima na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije.

Ovo vrijedno strukovno priznanje po drugi put je dodijeljeno knjižničarima našeg Fakulteta, 14. lipnja 2018. godine Zlatna povelja dodijeljena je i Zrinki Udiljak Bugarinovski, univ. spec. oec., dipl. knjiž. za postignute rezultate u knjižničarstvu i afirmaciji knjižničarske profesije, za osobito zalaganje u promicanju etičkih načela te za doprinos radu Zagrebačkog knjižničarskog društva.