Probni pristup: China National Knowledge Infrastructure (CNKI)

cnki logo

Kineski izdavač China National Knowledge Infrastructure (CNKI) omogućio je hrvatskoj znanstvenoj i akademskoj zajednici probni pristup na svoju platformu CNKI Express u trajanju od šest mjeseci.

Platforma CNKI Express sadrži kineske i međunarodne znanstvene časopise (Springer Nature, Wiley, Elsevier, Emerald, Cambridge, De Gruyter i druge), doktorske disertacije, magistarske radove, zbornike, novine, e-knjige, patente i standarde. Platforma nudi i mogućnost prijevoda kineskih tekstova na engleski jezik, kao i grafičke prikaze analiza znanstvenog izdavaštva.

Trajanje probnog pristupa: 7.11.2022. - 7.5.2023.
Pretraživanje baze: CNKI Express

Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).
Udaljeni pristup moguć je također i odabirom proxy servera na glavnom izborniku Portala e-izvori.

e-izvori logo