Alumni priča o uspjehu- „Žene na top pozicijama“

Hrvatska udruga alumnija Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Europski dokumentacijski centar i Knjižnično-dokumentacijski centar organiziraju događaj Alumni priča o uspjehu- „Žene na top pozicijama“

Događaj će se održati 21. studenog 2023. u Knjižnično-dokumentacijski centru  Ekonomskog fakulteta – Zagreb, s početkom u 17:00 sati.

Sudionici Panela „Žene na top pozicijama“ su:

• Prof. dr. sc. Sanja Sever Mališ, dekanica Ekonomskog fakulteta- Zagreb
  • Dr. sc. Martina Dalić, predsjednica Uprave Podravka d.d.
  • Ivana Gažić, MBA, predsjednica Uprave Zagrebačke burze
  • Irena Weber, glavna direktorica, Hrvatska udruga poslodavaca
Moderator: Ivan Vrdoljak, Bloomberg Adria

Pozivamo vas da nam se pridružite na još jednom u nizu događaja koje organiziramo za naše članove, obnovite stare i stvorite nove kontakte, razmijenite iskustva i ostvarite uspješne suradnje.

Sudjelovanje na događaju je besplatno uz obveznu prijavu koju možete ostvariti do 17. studenog 2023. na sljedećoj poveznici. Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!

alternatetext

alternatetext alternatetext