Taylor & Francis eBooks

Taylor & Francis logo

Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da je za studente i djelatnike Ekonomskog fakulteta Zagreb otvoren probni pristup na kolekcije platfome Taylor & Francis eBooks.

Trajanje probnog pristupa: 15.03.2022. - 15.04.2022.
Pretraživanje svih kolekcija:

Upute za pretraživanje i pregledavanje pregledajte ovdje.

Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).

Dostupne kolekcije:

Business/Management (2718 naslova)

Potpuna zbirka računovodstvenih načela, etike i organizacije. Ova zbirka nudi najbolje poslovne reference na jednom prikladnom mjestu. Omogućuje pristup najnovijim informacijama, uključujući tehnologiju e-poslovanja i globalizaciju, kvalitetu, poboljšanje produktivnosti, knjižnične i informacijske znanosti te Lean metode i implementaciju.

Economics (8523 naslova)

Pokriva etablirana područja kao što su makroekonomija, menadžment i financijsko računovodstvo, politička ekonomija i financije, kao i novi istraživački pristupi globalnim problemima kao što su bihevioralne, okolišne i podatkovne perspektive.

Finance  (1866 naslova)

Zbirka pruža stručne uvide u područja kao što su korporativne financije, osiguranje, novac i bankarstvo, javne financije, mirovine i financiranje imovine, također pokriva nove perspektive kao što su bihevioralne financije i fintech.