Projekt: EU države u objektivu obrazovanja - Njemačka

Projekt: EU države u objektivu obrazovanja

Veleposlanstvo Savezne Republike Njemačke i Knjižnično-dokumentacijski centar/Europski dokumentacijski centar u suradnji sa Sveučilištem u Zagrebu (Centar za njemačke i europske studije) i Njemačko-hrvatskom industrijskom i trgovinskom komorom (AHK) pozivaju Vas na izlaganja i dijalog uz sljedeći program:

Pozdravni govori:
Prodekan EFZG izv. prof. dr. sc. Jakša Krišto
prof. dr. Siegfried Gehrmann, voditelj Centra za njemačke i europske studije

Izlaganja:
„Njemačko-hrvatski odnosi“, Harald Seibel, zamjenik veleposlanika i voditelj Odjela za gospodarstvo, Veleposlanstvo SR Njemačke
„Mogućnosti ulaganja za njemačke tvrtke u Hrvatskoj“, Stefanie Ziska, direktorica AHK

Predstavljanja:
„Centar za njemačke i europske studije“, prof. dr. Siegfried Gehrmann, voditelj Centra za njemačke i europske studije
„EFZG: Katedra za poslovne strane jezike: Njemački jezik“, Drijenka Pandžić Kuliš, prof.

Diskusija – pitanja iz publike

Voditeljica događanja: Zrinka Udiljak Bugarinovski, univ. spec. oec.

Vrijeme održavanja:  srijeda, 18. listopada 2023. 11.00 sati

Mjesto: KNJIŽNIČNO-DOKUMENTACIJSKI CENTAR EKONOMSKOG FAKULTETA – ZAGREB

Link za prijavu: https://forms.gle/Kgx6ZBp3JgLdyfPD8

Događanje će se održati na njemačkom i hrvatskom jeziku uz osiguran simultani prijevod.