Novosti

„Sjećanje na prvog predsjednika Hrvatskog društva ekonomista profesora Vladimira Veselicu“
Knjižnično-dokumentacijski centar Ekonomskog fakulteta - Zagreb, 19.12.2023. u 10 sati

U utorak 19. prosinca u 10 sati u Knjižnično-dokumentacijskom centru održat će se panel na temu “Sjećanje na prvog predsjednika Hrvatskog društva ekonomista profesora Vladimira Veselicu” u organizaciji Hrvatskog društva ekonomista i Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Uvodni govori:

Prof. dr.sc. Sanja Sever Mališ, dekanica Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Prof. dr. sc. Darko Tipurić, predsjednik Hrvatskog društva ekonomista

Sudionici panela:

1. Prof. dr. sc. Darko Tipurić, predsjednik Hrvatskog društva ekonomista, Ekonomski fakultet - Zagreb (moderator)

2. Prof. emer. dr. sc. Ljubo Jurčić, Hrvatsko društvo ekonomista

3. Prof. dr. sc. Danijela Miloš Sprčić, Ekonomski fakultet - Zagreb

4. Prof. dr. sc. Mato Crkvenac, Hrvatsko društvo ekonomista

5. Zrinka Udiljak Bugarinovski, univ.spec.oec., prof., viša knjiž., voditeljica Knjižnično-dokumentacijskog centra Ekonomskog fakulteta - Zagreb

6. dr. sc. Josip Mihaljević, Institut za hrvatsku povijest

Pozivamo Vas da nam se pridružite.