Otvoren probni pristup – PressReader

Logo Pressreader

Hrvatskoj znanstvenoj i akademskoj zajednici otvoren je  probni pristup na platformu PressReader koja donosi digitalni sadržaj iz 7.000 različitih novina i časopisa, a obuhvaća tiskovine iz više od 120 zemalja na više od 60 jezika.

Trajanje probnog pristupa: 5.2.2021. - 10.3.2021.

Pretraživanje baze: PressReader

Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).

Udaljeni pristup moguć je također i odabirom proxy servera na glavnom izborniku Portala e-izvori.

Detalje o dostupnim naslovima i mogućnostima na platformi pročitajte na poveznici.

Za objedinjeno pretraživanje svih elektroničkih izvora akademskih publikacija koje knjižnica ima u pretplati ili su otvorenog pristupa i pokrivaju područje ekonomije i srodnih disciplina koristite Discovery sustav Summon.

Portal E-izvori