60-ta obljetnica bivših studenta EFZG-a

Grupa od 33 bivših studenata posjetila je 12. svibnja 2023. Ekonomski fakultet kako bi obilježili 60. obljetnicu upisa. U Knjižnično-dokumentacijskom centru dobrodošlicu im je srdačno poželio prodekan izv. prof. dr. sc. Jakša Krišto koji ih je upoznao s najnovijim dostignućima i uspjesima Fakulteta. Bivši studenti redovito se okupljaju svake godine, a na Fakultetu su se zadnji puta okupili prije 10 godina, prilikom čega su izdali monografiju "Naših 50 godina", koju su sada, s puno sjećanja, zajedno prelistali. Nakon grupnog fotografiranja, uslijedio je kratki obilazak Fakulteta te druženje u Kefi. Prijateljstva i veze koje su stvorili tijekom svojih studentskih dana doveli su do ovog veličanstvenog jubileja, koji je ne samo važan za njih, već i za cijeli Ekonomski fakultet jer su svojim dolaskom iskazali poštovanje prema instituciji te se ponosno prisjetili svojih dragocjenih studentskih trenutaka.

alternatetext