Obavještavamo vas da je za studente i djelatnike Ekonomskog fakulteta Zagreb otvoren probni pristup na Ebsco baze podatake: Hospitality & Tourism Complete i Business Source Complete.
Business Source Complete nudi opsežnu zbirku poslovnih informacija, uključujući tisuće SWOT analiza, industrijskih izvješća, ekonomskih pregleda zemalja, istraživanja tržišta i studija slučaja. Uz to, ova sveobuhvatna baza podataka pruža pristup intervjuima s poslovnim liderima i analitičarima, kao i zbirke radnih dokumenata.
Hospitality & Tourism Complete je jedinstveni izvor koji pokriva sva područja uslužne industrije, uključujući pravo u ugostiteljstvu, tržišne trendove i hotelski menadžment. Ova kolekcija nudi pristup za više od 170 aktivnih stručnih i popularnih časopisa s punim tekstom. Osim toga, baza podataka obuhvaća preko 240 aktivnih indeksiranih i sažetih časopisa te više od 95 časopisa s mogućnošću pretraživanja citiranih referenci.
Trajanje probnog pristupa: 31.03.2025. - 30.04.2025.
Pretraživanje: https://research.ebsco.
Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).