Probni pristup: Gale Research Complete

Gale logo

Izdavač Gale omogućio je hrvatskoj znanstvenoj i akademskoj zajednici probni pristup na baze podataka koje sadrže znanstvene i stručne časopise, primarne izvore, referentnu literaturu, novine i e-knjige u okviru svih područja znanosti.
Dostupne su i interaktivne baze podataka u sklopu prirodnih i biomedicinskih znanosti koje uključuju vizualne alate s mogućnosti rotiranja, zumiranja i analize 3D modela te predstavljaju korisno sredstvo u održavanju nastave.

Trajanje probnog pristupa: 6.2.2023. - 6.6.2023.
Područja: Biomedicina i zdravstvo, Društvene znanosti, Humanističke znanosti, Prirodne znanosti
Pretraživanje baze: Gale Research Complete

Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).
Udaljeni pristup moguć je također i odabirom proxy servera na glavnom izborniku Portala e-izvori.

e-izvori logo