Novosti

Panel „Konkurentnost znanja i vještina na tržištu rada- kako kotiraju ekonomisti?“

Hrvatska udruga alumnija Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu organizira Panel „Konkurentnost znanja i vještina na tržištu rada- kako kotiraju ekonomisti?“.

Panel će se održati dana 19lipnja 2023. godine u Knjižnično – dokumentacijskom centru Ekonomskog fakulteta – Zagreb, s početkom u 17:00 sati.

Sudionici Panela su:
  • izv. prof. dr. sc. Ivana Bestvina Bukvić, Ekonomski fakultet u Osijeku
  • izv. prof. dr. sc. Kosjenka Dumančić, prodekanica za strateška partnerstva i projekte, Ekonomski fakultet - Zagreb
  • Irena Weber, glavna direktorica, Hrvatska udruga poslodavaca
  • Antonio Matković, SELECTIO d.o.o.

Predviđeno trajanje Panela je do 18:55 sati, nakon čega vas pozivamo na prigodno druženje u KEFI.

Sudjelovanje na Panelu je besplatno uz obveznu prijavu koju možete ostvariti do 16. lipnja 2023. na sljedećoj poveznici.

Korisnicima knjižnice biti će omogućeno korištenje dijela čitaonice u vremenu od 16 do 19 h.
alternatetext