Novosti

Poziv na predavanje "EducationUSA centar u gostima - visoko obrazovanje i prilike za boravak u SAD-u"

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) i Knjižnično-dokumentacijski centar Ekonomskog fakulteta – Zagreb pozivaju vas na predavanje „EducationUSA centar u gostima – Visoko obrazovanje i prilike za boravak u SAD-u“, koje će održati Ana Uglešić, voditeljica obrazovnog savjetovanja i Zvonimir Anić, koordinator projekata u ponedjeljak, 8. svibnja 2023. godine u 11.00 sati u Knjižnici.

Prijava je obvezna putem linka: https://forms.gle/uB9L5nbk6PVq8GBu9

Predavanje je namijenjeno svim studentima i ostalima koji žele znati više o sustavu visokog obrazovanja u SAD-u, ali i vrstama studija i stipendija (uključujući i iskustvo korištenja Fulbright stipendije) za kraći i duži boravak u toj zemlji, programima tipa Work & Travel itd.

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) doprinosi razvoju politika visokog obrazovanja, pruža stručnu podršku institucijama, umrežava domaće i međunarodne stručnjake te omogućava ostvarivanje obrazovnih ciljeva pojedincima u Hrvatskoj i regiji. Osim toga, jedini je ovlašteni EducationUSA centar u Hrvatskoj.

Veselimo se vašem dolasku.