Projekt: Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente VII

Uz financijsku potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja te nositelja projekta Udrugu Zamisli, 28. 2 2021. godine završen je još jedan ciklus projekta prilagodbe literature za slijepe i slabovidne studente.
Cilj projekta je studentima s oštećenjem vida pružiti priliku za ravnopravno studiranje, odnosno pružiti im pristup cjelokupnoj literaturi koja im je potrebna tijekom studija.

Sedmi po redu projekt Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente proveden je u suradnji s partnerima: Fakultetom organizacije i informatike, Sveučilištem u Rijeci, Fakultetom političkih znanosti, Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu i Zdravstvenim veleučilištem Zagreb. U ovom projektu literatura je prilagođavana za 9 slijepih i slabovidnih studenata, od kojih je jedna studentica s našeg Fakulteta.

Koordinator projekta na Fakultetu u svih sedam ciklusa bila je Zrinka Udiljak Bugarinovski.