ISPITNI ROK IZ KOLEGIJA "MEĐUNARODNE FINANCIJE", "POLITIKE I REŽIMI DEVIZNIH TEČAJEVA", "OPOREZIVANJE PODUZEĆA" I "NOVAC I KREDIT" 15.04.2021. ODRŽAT ĆE SE KAO ONLINE ISPIT PUTEM GOOGLE CLASSROOMA.
STUDENTI KOJI IZLAZE NA ISPIT TREBAJU SE JAVITI NA MAIL gkordic@net.efzg.hr KAKO BI DOBILI LOZINKU ZA PRISTUP GOOGLE CLASSROOMU KOJI ĆE BITI FORMIRAN ISKLJUČIVO ZA TAJ ISPITNI POK PREMA POJEDINOM KOLEGIJU.

..........................

ISPITNI ROK 15.04.2021.. IZ KOLEGIJA MONETARNA POLITIKA, MONETARNO-KREDITNA POLITIKA, MONETARNA TEORIJA I POLITIKA ODRŽAT ĆE SE KAO ONLINE ISPIT. MOLIMO STUDENTE KOJI IZLAZE NA ISPITNI ROK 15.04.2021. (ISKLJUČIVO TAJ ROK, ZA OSTALE ROKOVE ĆE BITI FORMIRAN NOVI CLASSROOM) DA SE PRIJAVE NA CLASSROOM (lozinka: itugytb).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na sljedećim link-ovima nalaze se informacije za studente i materijali za nastavu za pojedini kolegij:

Monetarna politika

Međunarodne financije

Politike i režimi deviznih tečajeva

Novac i kredit

Oporezivanje poduzeća