OBAVIJEST  O ISPITIMA U ZIMSKOM ISPITNOM ROKU 2023./24.

Ispiti u jesenskom ispitnom roku će se održavati u DV 20 (ispitni rok 31. siječnja, 2024.) i DV 26 (ispitni rok, 14. veljače, 2024.) za studente A. Knezović, M. Malete i S. Ćavar.
  1. Studenti prvo trebaju provjeriti ime nastavnika na čijoj se ispitnoj listi nalaze.
  2. Studenti koji nisu ispunili uvjete za potpis ne mogu pristupiti završnom ispitu.
  3. Studenti koji nisu sigurni imaju li uvjete za potpis, svakako trebaju to provjeriti s nastavnikom tijekom konzultacija nekoliko dana prije ispitnog roka.
  4. Studenti se trebaju registrirati u odgovarajuću GC učionicu barem 24h prije ispitnog roka, kako bi točno znali u koje vrijeme pišu ispit te kako bi pravovremeno bili upoznati sa svim važnim informacijama vezanim uz polaganje ispita. Registrirati se mogu samo studenti koji su prijavili ispit i ispunili uvjete za potpis.
  5. Studenti A. Knezović trebaju se registrirati u GC učionicu prema sljedećoj pristupnoj šifri: 6xokohn.
  6. Studenti M. Malete i S. Ćavar polažu ispit kod mr.sc. A. Knezović, pa se također trebaju registrirati u gore navedenoj GC učionici.

Studenti trebaju redovito pratiti objave na ovoj stranici i u svojim GC učionicama kako bi na vrijeme saznali sve važne obavijesti vezane uz ispitne rokove.

Mr. sc. Ankica Knezović
        Viši predavač
        Katedra za poslovne strane jezike

NOTIFICATIONS ABOUT THE FINAL EXAMS IN JANUARY & FEBRUARY, 2024 - BDIB & BDIE STUDENTS

The final exams in January, 2024 will be held in Room 20 (31 January 2024) and Room 26 (14 February 2024).
  1. Students who have not fulfilled the course requirements cannot take the exam.
  2. Students who have fulfilled the course requirements and applied for the exam electronically have to join the following GC: 6xokohn, at least 24h before the exam date. In this way, they will be updated about the most relevant information regarding the final exams.

Ankica Knezović, MSc
         Senior Lecturer