Poštovane i drage kolegice i kolege,
izvanredni ispitni rok zakazan u srijedu 14. travnja održat će se s početkom u 17:00 sati putem Google Meeta na poveznici
U 17 sati počinje pismeni dio ispita, a nakon toga usmeni dio ispita. Molim vas pripremite identifikacijsku ispravu poput X-ice ili osobne. Potrebno je imati upaljenu kameru tijekom rješavanja ispita.
Isti dan bit će unesene ocjene s roka u ISVU sustav.
Sretno :)

Poštovane i drage kolegice i kolege,

povodom vaših čestih upita o mogućnosti upisivanja izbornog kolegija Kanali distribucije iako je kvota popunjena, odgovor je za sve isti:

Mjesta za vas uvijek ima, nikad u 15 godina rada na Fakultetu nisam i nikad neću odbiti niti jednog studenta koji želi slušati bilo koji kolegij koji predajem.

Stoga, hvala vam na interesu i dobro došli :)

Informacije za studente u akademskoj godini 2020/2021.

Poštovani, zbog zaštite podataka, svim informacijama, listama, fotografijama i uputama vezanim za nastavu možete pristupiti putem zatvorenog sustava Goolge Classroom-a.
Hvala na razumijevanju.

Informacije za studente u akademskoj godini 2018/2019.

Akademskom kalendaru za tekuću akademsku godinu možete pristupiti ovdje.

Syllabus za kolegij Kanali distribucije nalazi se ovdje. (rok istekao)
Prijava na listu studenata za kolegij Kanali distribucije nalazi se ovdje. (rok istekao)
Zajednička fotografija na linku.

Syllabus za kolegij Osnove marketinga na stručnom studiju "Trgovinsko poslovanje" nalazi se ovdje. (rok istekao)
Zajednička fotografija na linku.
Syllabus za kolegij Osnove marketinga na stručnom studiju "Turističko poslovanje" nalazi se ovdje. (rok istekao)
Prijava na listu studenata za kolegij Osnove marketinga na stručom studiju nalazi se ovdje. (rok istekao)

Syllabus za kolegij Marketinški kanali nalazi se ovdje. (rok istekao)
Prijava na listu studenata za kolegij Marketinški kanali nalazi se ovdje. (rok istekao)

Informacije za studente u akademskoj godini 2017/2018.

Akademski kalendar za tekuću akademsku godinu možete vidjeti ovdje.

Syllabus za kolegij Osnove marketinga na stručnom studiju "Trgovinsko poslovnje" možete vijdeti ovdje.
Prijava na listu studenata za kolegij Osnove marketinga na stručnom studiju ovdje. (rok istekao)
Zajednička fotografija na linku.

Syllabus for the Marketing management class here.
Group photo here!

Syllabus za kolegij Upravljanje marketingom možete vidjeti ovdje.

Syllabus za kolegij Upravljanje marketingom - Izvanredna grupa možete vidjeti ovdje.
Zajednička fotografija na linku.

Syllabus za kolegij Kanali distribucije nalazi se ovdje.

Syllabus za kolegij Marketinški kanali nalazi se ovdje.
Prijava na listu studenata iz kolegija ovdje.