Novosti

Sudjelovanje članova Ekonomskog fakulteta u Zagrebu u predstavljanju rezultata projekta SHARE-COVID19

Članovi projekta SHARE-COVID19, financiranog u sklopu programa Obzor 2020, sastali su se 20. i 21. listopada 2022. u Bruxellesu kako bi članovima Europske komisije (DG-EMPL) prezentirali istraživačke rezultate projekta s ključnim preporukama za nositelje politika. S Ekonomskog fakulteta – Zagreb, sastanku su prisustvovali izv. prof. dr. sc. Šime Smolić, Nikola Blaževski, mag. oec.  i Margareta Fabijančić, mag. oec. Izv. prof. dr. sc. Šime Smolić – voditelj radnog paketa „Kvaliteta zdravstvene zaštite“ – prezentirao je rezultate i implikacije istraživanja o učincima pandemije koronavirusa na kvalitetu zdravstvene zaštite. Sastanak je, uz upoznavanje članova Europske komisije s rezultatima projekta, omogućio i utvrđivanje smjera budućih istraživačkih aktivnosti do završetka projekta.