Održan Blended Intensive Programme 2023

Na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu od 14-19. svibnja 2023. održala se faza mobilnosti Blended Intensive Programme 2023 pod nazivom "Global perspective of business operations - International financial reporting in global env/ironment". Uz studente iz Hrvatske, u ovom programu sudjelovali su i studenti iz Njemačke i Portugala. Online faza ovog programa održala se 24. i 27. travnja 2023. Uz Ekonomski fakultet Zagreb kao domaćina ovog programa u izvedbi su sudjelovale i partnerske institucije University of Applied Sciences Osnabrück, Faculty of Management, Culture and Technology, Campus Lingen, Institute of Management and Technology iz Njemačke te Universidade Portucalense Infante D Henrique, Porto iz Portugala. Na početku programa uz koordinatorice ovog programa, prof. dr. sc. Ivanu Mamić Sačer i izv. prof. dr. sc. Ivanu Pavić, studentima su se obratile dekanica, prof. dr. sc. Sanja Sever Mališ te pročelnica Katedre za računovodstvo, izv. prof. dr. sc. Ana Novak i Lidija Priščan, predstavnica Ureda za međunarodnu suradnju. U okviru ovoga programa državne revizorice Ivana Križanić-Delišimunović i Željka Doležal-Božić iz Državnog ureda za reviziju, izložile su temu ''Audit of financial statements – analytical procedure perspectives''. Studenti su također posjetili Coca Colu HBC Croatia. Karlo Tomašić, plant manager je govorio o temi  ''The production process of bottling beverages under the Coca-Cola brand'' i proveo studente po tvornici. Pored toga, studenti su slušali gostujuće predavanje Apostolosa Stergiou, CFO na temu ''Role of Finance and Finance Leadership in Coca Cola'' i Liburnia Riviera Hotele gdje je predavanje održao Filip Močibob, CFO s temom ''Financial and Business Analysis in Hospitality Industry - case study of the Liburnia Riviera Hoteli''.