Obavijest studentima koji u akademskoj godini 2018./2019. prvi put upisuju 3. odnosno 4. godinu, a izborne predmete su birali putem Burze izbornih predmeta

Studenti koji u akademskoj godini 2018./2019. prvi put upisuju 3. odnosno 4. godinu, a izborne predmete SU BIRALI putem Burze izbornih predmeta, upis obavljaju putem Studomata u subotu 06.10.2018. od 08:00 do 09:00 sati (ako studomat ne dozvoljava upisati sve, referenti će u dvorani završiti upis do kraja)

Nakon što izvrše upis putem Studomata, studenti su dužni  doći sa popunjenim indeksom (predmeti i šifre predmeta), uplatom (ukoliko plaćaju participaciju) i upisnim materijalom na  ovjeru indeksa prema sljedećem rasporedu:

9:00 sati 13:00 sati
DVORANA UPISI STUDENATA U 3.GODINU STUDIJA
Početna slova prezimena
UPISI STUDENATA U 4.GODINU STUDIJA
Modul
1 A-Ć Redovni - Analiza i poslovno planiranje
2 D-I Redovni – Računovodstvo i revizija
3 J-K Redovni - Financije
4 L-M Redovni – Marketing,Men.inf.,Turizam
5 N-S Redovni – Menadžment, Trgovina
6 Š-Ž Izvanredni – svi smjerovi
Redovni - Ekonomija
Izvanredni - Ekonomija

Studenti koji upisuju 3. godinu i imaju obvezu dopisa predmeta (opterećenje do 30 ECTS-a), dopisuju predmete 7. semestra, te iste upisuju u indeks sa šiframa predmeta.

Studenti koji upisuju 4. godinu i  imaju obvezu dopisa predmeta (opterećenje do 30 ECTS-a), dopisuju predmete 1. semestra Diplomskog sveučilišnog studija, te iste upisuju u indeks sa šiframa predmeta.