Obavijest o raspisivanju izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta Zagreb

OBAVIJEST I POZIV

Na temelju članka 9. Statuta Ekonomskog fakulteta – Zagreb, a u skladu s člankom 15. Zakona o Studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (“Narodne novine” broj: 71/07) te uz suglasnost rektora Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damira Borasa, donesene su odluke koje se odnose na raspisivanje izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta – Zagreb koji će se održati 7. travnja 2022. i 8. travnja 2002. godine u vremenu od 8 do 20 sati.

Lijepo molimo sve zainteresirane studente/ice, kandidate za članove Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore da se jave na mail: studentski.zbor@gmail.com s naznakom “Kandidatura za imenovanje u Izbornom povjerenstvu” ili “Kandidatura za imenovanje u povjerenstvu za prigovore”.

Kandidature se zaprimaju do 18. ožujka 2022. do 14 sati.

DEKAN FAKULTETA

prof.dr.sc. Jurica Pavičić

Obavijest o raspisivanju izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta Zagreb (PDF)

Poziv za kandidature (PDF​)