Prijediplomski studij - Informatizacija poslovnih procesa

šk.god. 2017/2018
Nastava: Ponedjeljak, 14-16 h, dv. 26 ili 34

Prijava za sudjelovanje u nastavi korištenjem platforme Google Classroom: studenti dobivaju poziv nastavnika nakon što su upisani u sustav ISVU.
Nakon upisa ocjena u prvom zimskom ispitnom roku prestaje interakcija sa studentima preko Google Classrooma-a, a sve obavijesti se objavljuju na ovoj Web stranici.

VJEŽBE NA RAČUNALIMA I IZRADA PROJEKATA/IZVJEŠTAJA
• Korištenje računala moguće je isključivo uz primjenu osobnog elektroničkog identiteta iz sustava AAI@EduHr.
• Studentima koji su fakultet upisali u sustavu državne mature se podaci o njihovom osobnom identitetu nalaze na dokumentu koji su dobili prilikom upisa – dokument na kojem se nalazi aktivacijski kod za studomat.
• Na tom dokumentu se nalazi podatak o elektroničkom identitetu, a zaporka (password) identiteta je aktivacijski kod.
• Studenti koji još nemaju podatke iste mogu dobiti kod svog referenta u Studentskoj referadi u uredovnom vremenu, odnosno, u Informatičkom centru u vremenu od 14 do 15 sati.
Vježbe na računalima se održavaju u dvorani 34. Koriste se softveri ARIS Express i/ili Bizagi Process Modeler. Softveri su besplatno dostupni. Studenti mogu projekte raditi samostalno, bez obaveze dolaska u dvoranu sa računalima.

Studentski projekti - primjeri izvještaja:
Primjer timskog izvještaja: Proces odobravanja stambenog kredita - pdf. Napomena: ovaj rad (izvještaj o projektu) duži je i opširniji nego što je potrebno.
Primjer individualnog izvještaja: Proces punjenja plinskog spremnika - pdf.
Projekti se predaju osobno, u pisanoj formi, u vrijeme konzultacija.

KRITERIJI ZA FORMIRANJE KONAČNE OCJENE

Konačna ocjena formira se na slijedeći način:
1. Ocjena inovativnosti predloženog poboljšanja poslovnog modela  - 20%,
2. Ocjena modela (postojećeg i inoviranog, budućeg modela procesa) - 20%
3. Ocjena projektnog izvještaja - 20%
4. Prezentacija na nastavi (alternativno: pismeni ispit ili kolokvij) - 40 %

Kriterij ocjena sa ispita/kolokvija:
8-9  bodova - 2
10-12 bodova - 3