Natječaj za dodjelu stipendija

Sveučilište u Zagrebu objavilo je Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2014./2015.

Studenti se na natječaj prijavljuju online. Aplikacija za online prijavu kao i tekst Natječaja s kriterijima za dodjelu stipendija dostupni su na internetskoj stranici Sveučilišta u Zagrebu, odnosno Ureda za studente s invaliditetom.

U okviru kategorije C stipendija (stipendije studentima podzastupljenih skupina), određeni broj stipendija namijenjen je i studentima s invaliditetom (studentima sa 60% i više utvrđenog tjelesnog oštećenja i studentima sa specifičnim teškoćama učenja kao što je disleksija).