NATJEČAJ "ključna razlika – za raznolikost u ljudskim potencijalima"

Skrećemo pozornost na hvale vrijedan natječaj za nagradu koja se ove godine dodjeljuje po drugi put.

Otvorene su prijave za nagradu „ključna razlika – za raznolikost u ljudskim potencijalima" i namijenjena je poslodavcima koji promiču dobnu, spolnu te ravnopravnost osoba s invaliditetom.

Natječaj otvoren do 28. ožujka 2013. godine.

Ovom nagradom se želi poslodavce poticati na poštivanje dobne i spolne ravnopravnosti, te ravnopravnosti osoba s invaliditetom.

Partneri ovog projekta su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom, portal MojPosao, Institut za razvoj tržišta rada, UNDP Hrvatska, Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina.

Prve nagrade su dodijeljene prošle godine.

Više informacija o nagradi i uvjetima prijeve može naći na portalu MojPosao, na ovom linku.