Izvještaji sa sjednica Vijeća diplomskog studija Marketing

Održane sjednice Vijeća Diplomskog sveučilišnog studija Poslovne ekonomije - smjer Marketing

Važne napomene:

Prijave koje su PRIHVAĆENE UZ DOPUNU nije potrebno ponovno dostavljati Vijeću studija. Sugestije vezane uz manje dopune koje bi trebalo razmotriti i eventualno usvojiti prilikom pisanja rada, bit će poslane kandidatima i mentorima putem emaila.

Prijave koje su VRAĆENE NA DORADU potrebno je, nakon uvrštenih korekcija, izmjena, dopuna, ponovno dostaviti Vijeću studija, u jednom od sljedećih prijavnih rokova. Informacije o potrebnim korekcijama, izmjenama, dopunama, bit će poslane kandidatima i mentorima putem emaila.

Prilikom pisanja rada potrebno je slijediti „UPUTE ZA IZRADU POPISA IZVORA NA EKONOMSKOM FAKULTETU U ZAGREBU“, dostupne na https://www.efzg.unizg.hr/za-studente-29717/knjiznicno-dokumentacijski-centar/citiranje/33789 (pod „Dokument o navođenju literature“).

S poštovanjem,
prof. dr. sc. Dubravka Sinčić Ćorić, voditeljica Diplomskog sveučilišnog studija PE - smjer Marketing
e-mail: dsincic@efzg.hr

ARHIVA ZAPISNIKA