Obavijesti doktorandima

Obavijest o radnom vremenu Referade za studente poslijediplomskih studija dana 29. ožujka 2024. godine

Poštovani,

obavještavamo vas da će Referada za studente poslijediplomskih studija dana 29. ožujka 2024. godine raditi skraćeno od 08:00 do 12:00 sati.

Hvala vam na razumijevanju, želimo vam sretan Uskrs!

Obavijest o radu Fakulteta u razdoblju od 27. prosinca 2023. do 05. siječnja 2024. godine

Poštovani,

obavještavamo vas da zbog korištenja godišnjeg odmora Fakultet neće raditi u razdoblju od 27. prosinca 2023. do 05. siječnja 2024. godine.

Želimo vam ugodne blagdane i uspješnu 2024. godinu.
Obavijest o Danu Fakulteta

Poštovani, dana 01. prosinca 2023. godine nastava i sve druge aktivnosti vezane uz nastavu neće se održavati povodom obilježavanja Dana Fakulteta.

Svečana sjednica održat će se Kongresnoj dvorani s početkom u 11:00 sati te ovim putem pozivamo sve studente da svojom nazočnošću uveličaju svečanost Dana Fakulteta.

S poštovanjem,
Referada za studente poslijediplomskih studija

Poštovane doktorandice, poštovani doktorandi,

obavještavamo vas da Sveučilište Łódź organizira svoju 1. međunarodnu doktorsku konferenciju - ''Društvene znanosti u istraživanju mladih znanstvenika'', koja je namjenjena svim mladim istraživačima koji pripremaju doktorske disertacije u disciplinama: sociološke znanosti; ekonomija i financije; pravne znanosti; pedagogija; psihologija; socioekonomska geografija i prostorno planiranje; menadžment i znanosti o kvaliteti; političke i upravne znanosti.

Konferencija će se održati od 6. do 7. prosinca 2023. godine u online formatu, na platformi Microsoft Teams.

Na konferenciju se možete prijaviti i kao govornici (aktivno).
Obrazac za sudjelovanje na konferenciji (aktivno ili pasivno) dostupan je na linku: https://forms.office.com/e/0QvTV8MV6t.

Rok za registraciju je najkasnije do 20. studenog 2023. godine, 23:59.

Više podataka o samoj konferenciji možete pronaći na poveznici.

Poveznica događaja na Facebooku: https://facebook.com/events/s/i-international-doctoral-confe/1334326527181791/.

Poštovane dokotorandice, poštovani doktorandi,

Organizacijski odbor konferencije Mutimir 2023 zamolio nas je da vam proslijedimo informaciju o ovogodišnjem izdanju konferencije.
Mutimir je godišnje okupljanje mladih hrvatskih istraživača, iz znanosti i industrije, iz Hrvatske i inozemstva, koje organizira Udruga Penkala.
Sve detalje o konferenciji možete pronaći na web stranici: https://udruga-penkala.hr/mutimir2023/.

Poštovani,

obavještavamo vas da će Referada za studente poslijediplomskih studija od 28. kolovoza 2023. godine do daljnjeg raditi isključivo u radno vrijeme predviđeno za rad sa studentima, odnosno prema sljedećem radnom vremenu:

Ponedjeljak    11:00-13:00
Utorak             15:00-18:00
Srijeda            11:00-13:00
Četvrtak          15:00-18:00
Petak               11:00-13:00

Izvan predviđenog radnog vremena vrata Referade za studente poslijediplomskih studija bit će zaključana.

Unaprijed hvala na razumijevanju!

Kolektivni godišnji odmor u razdoblju od 24.07. do 23.08.2023.

Poštovani,

obavještavamo vas da Fakultet u razdoblju od 24. srpnja do 23. kolovoza 2023. godine neće raditi zbog korištenja kolektivnog godišnjeg odmora.

Želimo svima ugodan ljetni odmor!

Poštovani/e,

Obavještavamo Vas da je Grad Zagreb dana 26. lipnja 2023. objavio Javni poziv za dodjelu potpora doktorandima, a kojeg možete naći na sljedećoj poveznici: https://www.zagreb.hr/javni-poziv-za-dodjelu-potpora-obrazovanju-doktora/188697.

Želimo puno sreće i uspjeha prijaviteljima!

S poštovanjem,
Referada za studente poslijediplomskih studija

Obavijest o radu Fakulteta povodom uskršnjih blagdana
Nastava i sve obveze vezane uz nastavu, završavaju u petak, 07. travnja 2023. godine u 12 sati, a nastavljaju se u utorak, 11. travnja 2023. godine, prema ranije utvrđenom rasporedu. Referada za poslijediplomske studije radit će u petak, 07. travnja 2023. godine od 08 do 12 sati.

Poštovani,

obavještavamo vas da će se radionica pod nazivom Financijska pismenost i uvod u poduzetništvo za studente i doktorandeu organizaciji Sveučilišta u Zagrebuodržati u srijedu 22. ožujka 2023. od 11 do 13 sati u predvorju Kina Studentskoga centra u Zagrebu (Savska 25.).
Radionica je besplatna za sve studente i polaznike doktorskih studija. Prijave su moguće do ponedjeljka 20. ožujka, do ponoći na e-adresu: radionica@unizg.hr!
Pozdravni govor i uvod u radionicu održat će prof. dr. sc. Tomislav Bolanča, prorektor za poslovanje i digitalizaciju Sveučilišta u Zagrebu.

Program možete pronaći na poveznici.
Poštovani studenti,
od 13. veljače 2023. godine mijenja se radno vrijeme Skriptarnice Fakulteta.

Skriptarnica će raditi prema sljedećem rasporedu:
ponedjeljkom, srijedom , četvrtkom i petkom  10:00- 14:00
utorkom 14:00 - 18:00

Natječaj za Nagrade AMAC-UK i Nagradu Nenad Bićanić

Poštvovani doktorandi,

Obavještavamo vas da AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj, ogranak Velika Britanija) raspisuje natječaj za nagradu mladim znanstvenicima u vrijednosti od £1000. Rok prijave je 30.04.2023.

Upute za prijavu možete pronaći na poveznici, prijavnica se nalazi na sljedećoj poveznici, a dodatne informacije nalaze se na web stranici AMAC-UK https://amacuk.net/.

REAKREDITACIJA DOKTORSKOG STUDIJA (SASTANAK SA STRUČNIM POVJERENSTVOM)

Poslijediplomski sveučilišni studijski program Ekonomija i globalna sigurnost, Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu trenutno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje.
U tu svrhu Stručno povjerenstvo posjetit će naše visoko učilište.
Obavezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s vodstvom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i doktorandima.
Ljubazno Vas molimo da se u utorak, utorak, 12. studenog 2019. godine s početkom u 10:45h ( Ovalna dvorana) u što većem broju odazovete na sastanak sa stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.