Obavijesti

*Dana 8.4.2024. demonstrature će se održati od 12:00 do 14:00 sati u dvorani 7, umjesto u terminu od 11:00 do 13:00 sati.

**Dana 15.4.2024. demonstrature će se održati od 12:00 do 14:00 sati u dvorani 7, umjesto u terminu od 11:00 do 13:00 sati.

*** Umjesto u četvrtak, 25.4.2024., demonstrature će se održati tjedan ranije, u petak, 19.4.2024. od 12:00 do 14:00 sati u dvorani 37.

O B A V I J E S T

STRUČNA PRAKSA
Preddiplomski stručni studij Poslovna ekonomija, smjer „Računovodstvo i financije“

Temeljem Odluke Katedre za računovodstvo, na razini Katedre za računovodstvo u akademskoj godini 2023./2024. za nastavnika mentora stručne prakse na preddiplomskom stručnom studiju Poslovna ekonomija, smjer „Računovodstvo i financije“ za poslove iz područja računovodstva imenovana je izv. prof. dr. sc. Ivana Barišić.

O B A V I J E S T

Mole se studenti da nakon položenog ispita (nakon tjedan dana) u ISVU-u studomatu provjere svoju ocjenu. Ako primijete pogrešno unesenu ocjenu trebaju se javiti tajniku Katedre Nikoli Samboliću na e-mail: nsambolic@efzg.hr

O B A V I J E S T   O   P R I Z N A V A NJ U   I S P I T A

Priznavanje ispita položenih na domicilnim sveučilištima:

Molbe za priznavanje kolegija koje se podnose Katedri za računovodstvo moraju sadržavati sljedeće elemente:

- obrazac zamolbe potpisan od strane studenta te detaljno opisano što se traži za priznavanje,
          - original prijepis ocjena i pečat institucije gdje je kolegij položen,
          - syllabus položenog kolegija (za ak. godinu kada je kolegij položen) s pečatom i potpisom ovlaštene osobe
            institucije gdje je kolegij položen ili ovjerena preslika (od strane Javnog bilježnika),
          - potvrdu o statusu studenta na Ekonomskom fakultetu Zagreb.

Molbe koje neće sadržavati gore navedene elemente Katedra za računovodstvo neće razmatrati.

Molbe se mogu predavati najkasnije do 15-og u mjesecu, sve one koje se predaju iza tog datuma bit će razmotrene od strane Katedre sljedeći mjesec.

Priznavanje ispita položenih na stranim sveučilištima:

Upute za studente koji traže priznavanje predmeta položenih na prijediplomskim i diplomskim studijima na stranim sveučilištima u sklopu programa razmjene su  dostupne ovdje.