OBAVIJEST ZA SUDJELOVANJE U PRIKUPLJANJU PREHRAMBENIH POTREPŠTINA ZA UKRAJINU

Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb (u daljnjem tekstu: GDCK Zagreb) brine o svim raseljenim osobama iz Ukrajine koje se nalaze na području Grada Zagreba. Prijavom u GDCK Zagreb osobe ostvaruju prava na pakete pomoći u prehrambenim, higijenskim te ostalim potrepštinama, odjeći i obući.

Ovisimo o donacijama građana te nam je na stanju ponestalo ulja, brašna te konzervirane hrane (riblja i mesna konzerva, grah, grašak,  kukuruz i sl.).
Ovim putem pozivamo studente Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu da se uključe u provođenje prikupljanja humanitarne pomoći i da osvijestimo potrebe doniranja i da se u našoj okolini nalaze osobe koje su zaista u potrebi i kojima je potrebna pomoć.

Sve prikupljene donacije mogu se dostaviti u Logistički centar Crvenog križa na adresi:

Hainzelova ul 64-66, Zagreb (preko puta Veterinarskog fakulteta, bivši kompleks zagrepčanke).

Kontakt broj: 099 380 5172