Sastanak Savjeta za kontinuitet tradicije i razvoja Ekonomskog fakulteta

Na Ekonomskom fakultetu 21. prosinca 2018. održan je drugi sastanak Savjeta za kontinuitet tradicije i razvoja Ekonomskog fakulteta kojim je predsjedao prof. dr. sc. Lajoš Žager, predsjednik Savjeta. Tema sastanka bila je izrada monografije Ekonomskog fakulteta povodom 100. godišnjice osnutka, a što će se proslaviti 2020. godine.
Naglašena je važnost Savjeta, odnosno njegovih članova  u obilježavanju tako važne obljetnice naše institucije. Doc. dr. sc. Tomislav Gelo i Željko Sirk članovima Savjeta prezentirali su prijedlog sadržaja monografije. Svi nazočni su pozdravili izradu monografije te kroz raspravu dali svoje preporuke i savjete pri izradi monografije uz obećanje da će se i osobno uključiti u izradu monografije na različite načine, bilo kao autori bilo kao recenzenti teksta.

Članovi Savjeta:
  1. Prof. dr. sc. Žager  Lajoš, predsjednik