Molim sve studente koji su prijavili izvanredni ispitni rok 12. 5. 2020. da se jave profesorici Petanjek na mail kako bi dobili informacije o provedbi ispita.

mpetanje1@net.efzg.hr

Kodovi Classroom grupa za online nastavu iz kolegija POČETNI NJEMAČKI U POSLOVANJU I:

grupa: STRUČNI 1_2_1 RED LJ-RAU

izvođač: Mirna Petanjek

ispitivač: Mirna Petanjek

CLASSROOM: ezy3xhv

___________________________________________________________________________________________

grupa: STRUČNI 1_1_1 RED A-F

izvođač: Jasminka Pernjek, vanjska suradnica

CLASSROOM: luwfa37

grupa: STRUČNI 1_2_2 RED RAV-Ž

izvođač: Martina Blažić, vanjska suradnica

CLASSROOM: jfuhe3l

grupa: STRUČNI 1_3_1 IZV A-L

izvođač: Martina Blažić, vanjska suradnica

CLASSROOM: xuapgmj

grupa: STRUČNI 1_1_2 RED G-L

izvođač: Ivana Matić, vanjska suradnica

ispitivač: Mirna Petanjek

CLASSROOM: 4vw3dl2

Profesorice Blažić, Matić, Pernjek, Petanjek i Švob vam stoje na raspolaganju preko Classrooma, putem službenih mailova i u vrijeme online konzultacija.

Drugi dio nastava iz kolegija Početni njemački u poslovanju I održat će se online preko Classrooma. U subotu 28. 3. održano je treće predavanje. Molim sve studente ovog kolegija (izvanredni od LJ-Ž) da se uključe u nastavu i pošalju svoje zadaće. Četvrto zadanje predavanje održat će se u subotu 4. 4.

Od sutra, 14. 3. do 29. 3. se nastava iz kolegija Početni njemački u poslovanju III odvija online.

Molimo da se studenti smjera Računovodstvo i financije uključe u Classroom grupu u kojoj će im profesorica Jasminka Pernjek objavljivati materijale i zadatke. Kod za grupu je:

uzx5weu

Studenti smjerova Trgovinsko poslovanje i Turističko poslavanje uključit će se u grupu profesorice Ivane Matić te također u toj grupi dobivati materijale i zadatke po kojima će se raditi. Kod za grupu je:

keqmo22

Profesorice Švob, Matić, Pernjek i ja smo na raspolaganju preko Classrooma i putem naših službenih mailova.

Konuzultacije se obavljaju u starim terminima i to putem maila i službenog telefon 098 271 507(Ankica Švob) u vrijeme konzultacija.

Elektronski priručnik za Početni njemački u poslovanju I nalazi se na sljedećem linku:

Prilikom promjene grupe potrebno je napisati molbu. Obrazac se nalazi na stranicama fakulteta ili se može podići u studentskoj referadi. Ispunjen obrazac mora se potpisati i to u vrijeme konzultacija kabinet 8 EFZG i nakon toga predati tajnici Ivanki Dvoržak.

Izvanredni studenti Stručnog studija koji u ljetnom semestru slušaju Početni njemački u poslovanju I (izvođač Ankica Švob) obavezni su pohađati nastavu subotom. Nastava počinje u subotu 29. 2. dvorana 6 EFZG. Potrebna je bilježnica i pribor za pisanje. U subotu 07. 03. piše se prvi kolokvij.

Usmeni ispit, upis ocjena i uvid u ispitni test od roka 17. 2. održat će se u utorak 18. 2. u 13:00 kabinet 8 EFZG.

Pismeni ispit od roka 17. 2. 2020. počinje u 11:00 dvorana 25.

Svi studenti koji su putem kolokvija ili na predrokovima položili kolegij Početni njemački u poslovanju II (stručni studij RIF) kod profesorice Jasminke Pernjek moraju prijaviti ispit u prvom roku tj. za 3. 2. 2020.

Ocjene se ne čuvaju pa se na drugom roku piše ispitni test koji obuhvaća cjelokupno gradivo kolegija.

Nastavu iz kolegija Početni njemački u poslovanju II  (RiF)  izvodi profesorica Jasminka Pernjek. Molim sve studente da se s pitanjima obrate profesorici Pernjek na mail:

jpernjek@net.efzg.hr

IZVANREDNI STUDENTI

KOJI SU UPISALI POSLOVNI NJEMAČKI I, POSLOVNI NJEMAČKI III KAO I OSNOVE POSLOVNOG NJEMAČKOG III, OBAVEZNI SU DOĆI NA KONZULTACIJE I  NASTAVU TE

SE TAKO UPOZNATI S UVJETIMA ZA PRIJAVU I POLAGANJE ISPITA IZ TIH KOLEGIJA.

Na upis ocjena studenti su dužni doći osobno. OCJENE SE NE ČUVAJU.

Prije polaganja pismenog ispita studenti su dužni predočiti indeks.

STUDENTI KOJI IMAJU KOMISIJSKI ISPIT MORAJU PRISTUPITI PISMENOM ISPITU. SREDNJA OCJENA IZ KOLOKVIJA SE NA TOM ROKU NE MOŽE UPISATI!!!

DAKLE, KOLOKVIJIMA
NE MOGU PRISTUPITI STUDENTI KOJI SU VEĆ ODSLUŠALI PREDMET.

KONZULTACIJE U LJETNOM SEMESTRU
ANKICA ŠVOB

četvrtak     15:30 – 16:00  kabinet 8  EFZG

petak           9:30 – 11:30   kabinet 8  EFZG

Demonstratorice

MATEA BANOVIĆ (Ankica Švob)

mbanovic1@net.efzg.hr

LUCIJA MARKOČ (Mirna Petanjek)

lmarkoc@net.efzg.hr

STUDENTI PRVE GODINE KOJI POHAĐAJU KOLEGIJ POSLOVNI NJEMAČKI I TREBAJU NA PRVO PREDAVANJE DONIJETI UDŽBENIK:

Čičin-Šain Buljan, Kosanović, Štampalija "Poslovni njemački 1", Zagreb 2013. (siva knjiga sa žutim naslovom)

Knjiga se može posuditi u knjižnici Fakulteta.

Sudenti profesorice Štampalije mogu se javiti na konzultacije Ankici Švob i Mirni Petanjek kabinet 8, budući da su ispitni testovi izmijenjeni.