Google Classroom za dekanski rok (NE KOMISIJE): frmnkrf
Google Clasroom za dekanski rok - KOMISIJSKI ispiti: 5onwoib

ISPITI PRED POVJERENSTVOM - DEKANSKI ROK - 17./18. rujna 2020. (KOMISIJE)

Studenti koji polažu ispit 4. put pišu pismeni dio ispita kod svog nastavnika 17.9.2020.

Studenti koji su raspoređeni u Povjerenstvo kojemu je predsjednica Romana Pezić trebaju se registrirati u sljedeći Google Classroom: 5onwoib

Sve detaljnije obavijesti i raspored usmenih ispita bit će dostupne u gore navedenom GC za ispite pred Povjerenstvom.

DEKANSKI ROK (NE KOMISIJE) 19.9.2020.
Google Classroom: frmnkrf

Kod za pristup ispitu na 2. jesenskom roku (4.9.2020.)

2n3ljct

ISPITI PRED POVJERENSTVOM - 24./25. kolovoza 2020.

Studenti koji polažu ispit 4. put pišu pismeni dio ispita kod svog nastavnika 24.8.2020.

Studenti koji su raspoređeni u Povjerenstvo kojemu je predsjednica Romana Pezić trebaju se registrirati u sljedeći Google Classroom: uofi4ms.

OBAVIJEST O NAČINU ODRŽAVANJA ISPITA NA JESENSKOM ROKU 2019/2020

Na jesenskom roku ispiti će se na Katedri za poslovne strane jezike odvijati online. Molim vas da redovito pratite daljnje obavijesti na mojoj i na stranici Fakulteta.
Sve informacije o ispitima nalaze se na Google Classroom stranicama za pojedini kolegij/ispitni rok.

Kod za pristup ispitima na 1. jesenskom roku (24.8.):

a555zgw

Kodovi za pristup ispitima u 2. ispitnom roku - ljeto (2.7.):
Poslovni engleski 1 - rr3w2ox
Poslovni engleski 2 -
q4mszxl
Engleski u poslovanju 1, Početni engleski u poslovanju 1, 2, 3 -
t6dp3oj.

PRISTUP ISPITU:
- Ispitu se pristupa putem Google Classrooma (GC) za svaki kolegij zasebno, a pristupni kodovi nalaze se na ovoj stranici u okviru desno.
- Studenti koji polažu ispite u 2. roku (2.7.) neka se odmah priključe GC-u, jer će se ondje objavljivati sve informacije.
- GC-u možete pristupiti isključivo preko svoje fakultetske email adrese, i to samo studenti koji su prijavili taj ispit za navedeni rok, ostali će biti isključeni.

PROBNI TEST
- Dan prije ispita svi će prijavljeni studenti imati priliku kroz Google Classroom pristupiti kratkom probnom testu kojemu je svrha upoznati se s vrstom zadataka te načinom ispunjavanja i predaje testa (Google Form obrazac).
- Probni test nije obavezan, no preporuča se studentima koji do sada još nisu polagali test putem obrasca Google Form.

PISMENI DIO ISPITA
- Prije početka testiranja studenti će se svojim mobitelima uključiti u Google Meet te će za vrijeme testiranja imati uključenu kameru i mikrofon kako bi nastavnik mogao pratiti odvijanje ispita.
U Google Classroomu bit će objavljena detaljna uputstva vezana uz tehničke aspekte izvođenja ispita.

USMENI DIO ISPITA
- Usmeni ispiti odvijat će se u roku od najviše pet dana nakon pismenog dijela ispita, putem Google Meeta.
- Tehnički detalji o načinu odvijanja ispita bit će objavljeni u Google Classroomu.
- Usmeni ispit obavezan je za studente sveučilišnog studija, dok studenti stručnog studija ispitu pristupaju samo ako su na pismenom ispitu ostvarili ocjenu vrlo dobar ili odličan, kako bi ocjenu potvrdili, ili dobar, a žele odgovarati za višu ocjenu. Svi drugi detalji bit će objavljeni u Google Classroomu.

Redovito pratite objave na ovoj stranici kako biste na vrijeme saznali sve promjene.