Održan Panel „Alumni priča o uspjehu: Žene na top pozicijama“

U organizaciji Hrvatske udruge alumnija Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Europskog dokumentacijskog centra i Knjižnično-dokumentacijskog centra, održan je 21. studenog 2023. godine panel na temu „Alumni priča o uspjehu: Žene na top pozicijama“ u kojem su sudjelovale dr. sc. Martina Dalić, predsjednica Uprave Podravka d. d., prof. dr. sc. Sanja Sever Mališ, dekanica EFZG, Ivana Gažić, MBA, predsjednica Uprave Zagrebačke burze i Irena Weber, glavna direktorica Hrvatske udruge poslodavaca.

Velikom broju gostiju uvodno su se obratili izv. prof. dr. sc. Boris Vujčić, Guverner HNB-a i predsjednik Hrvatske udruge Alumnija EFZG i Zrinka Udiljak Bugarinovski, univ. spec. oec., viša knjiž., voditeljica Knjižnično-dokumentacijskog centra i Europskog dokumentacijskog centra. Događanje je moderirao Ivan Vrdoljak, Bloomberg Adria.

Uvodno izlaganje održala je dr. sc. Martina Dalić. Kroz inspirirajući panel naše panelistice su podijelile svoje osobne priče o putu do uspjeha i kako usklađuju svoje obveze, a za kraj su uputile motivacijske poruke kao podršku drugim ženama u razvoju njihovih karijera.

Uz šampanjac dobrodošlice sponzora događanja, renomirane plešivičke vinarije Griffin, OPG Krešimir Ivančić, nakon službenog dijela programa uslijedilo je neformalno druženje uz prigodni domjenak u KEFI.