SAGE Journals – pretplata Sveučilišta u Zagrebu

Obavještavamo vas da je Sveučilište u Zagrebu pretplatilo više od 1.100 časopisa izdavača SAGE Publishing u okviru zbirke SAGE Premier, a obuhvaćaju humanističke i društvene znanosti, biomedicinu i zdravstvo, tehničke i prirodne znanosti.

Dostupni su časopisi od 1999. – 2020. godine, a sastavnice Sveučilišta u Zagrebu zadržavaju trajno pravo pristupa na sadržaj iz 2020. godine.

Trenutačno je omogućen probni pristup do potpisa ugovora koji se očekuje po završetku postupka javne nabave.

Trajanje licence: 21.07.2020. - 21.07.2021.

Pristup je omogućen s računala unutar mreže Fakulteta te putem proxy servera (Upute za pristup bazama izvan fakulteta).

Udaljeni pristup moguć je također i odabirom proxy servera na glavnom izborniku Portala e-izvori.

Pretraživanje baze: SAGE Journals

Za objedinjeno pretraživanje svih elektroničkih izvora akademskih publikacija koje knjižnica ima u pretplati ili su otvorenog pristupa i pokrivaju područje ekonomije i srodnih disciplina koristite Discovery sustav Summon.