OBAVIJEST O ODRŽAVANJU IZVANREDNOG ISPITNOG ROKA 06.05.2020. poslana je na e-mail prijavljenim studentima.
Ukoliko netko nije dobio e-mail može se obratiti predmetnom nastavniku.

..................

OBAVIJEST STUDENTIMA ZA RAZDOBLJE OD 16.03.2020.

Poštovane kolegice i kolege,

Temeljem uputa resornih institucija, Ekonomski fakultet – Zagreb će organizirati SVU nastavu on-line. Navedeno podrazumijeva da ćete dobivati sve upute i zadatke putem on-line platforme Google Classroom. Ispunjavanjem navedenih zadataka smatrat će se da ste uspješno završili svoje obveze po pojedinim nastavnim cjelinama. Za bilo kakva pitanja, stojimo na raspolaganju putem e-maila. Za bilo kakva dodatna pitanja, na raspolaganju vam je i prodekan za nastavu izv. prof. dr. sc. Božidar Jaković na bjakovic@efzg.hr.

Kod za Google Classroom može se dobiti slanjem maila ...@net.efzg.hr na adresu gkordic@net.efzg.hr

Ukoliko nije naznačeno drugačije, rezultati ispita objavljuju se na Google Classroomu (kod cf7vwlm)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na sljedećim link-ovima nalaze se informacije za studente i materijali za nastavu za pojedini kolegij:

Monetarna politika

Međunarodne financije

Politike i režimi deviznih tečajeva

Novac i kredit

Oporezivanje poduzeća