Obavijest o rezultatu javnog natječaja

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
Ekonomski fakultet

Obavijest o rezultatu javnog natječaja

obavještavamo Vas da je po raspisanom javnom natječaju na Ekonomskom fakultetu - Zagreb objavljen  dana 23. siječnja 2019. godine u „Narodnim novinama“, dnevnim novinama 24 sata,  na  web stranici Fakulteta i na web stranici Euraxess jobs,  za izbor u  suradničko zvanje i na radno mjesto asistent u znanstvenom području društvenih znanosti, polju ekonomija, na Katedri za marketing, na određeno vrijeme – do povratka zaposlenice na rad, temeljem izvješća Stručnog povjerenstva za davanje mišljenja u postupku izbora, te Odluke Fakultetskog vijeća od dana 26.03.2019. godine  odabrana  kandidatkinja  Branka Dropulić, mag. oec., s kojom je sklopljen Ugovor o radu.

Ukoliko ste zainteresirani za povratak Vaših dokumenata priloženih uz prijavu na natječaj, iste možete preuzeti u Službi za kadrovske i pravne poslove Ekonomskog fakulteta soba. br. 3.

Zahvaljujemo se na Vašem interesu!