Natječaj za izbor poslijedoktoranada i izvanrednog profesora

N A T J E Č A J

1. za izbor jednog (1) izvršitelja u naslovno znanstveno-nastavno zvanje izvanrednog profesora za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, grana financije na Katedri za financije

2. za izbor jednog (1) izvršitelja u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktoranda za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, grana opća ekonomija, na Katedri za trgovinu, u punom radnom vremenu

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete utvrđene Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Statutom Fakulteta.

Rok za prijavu je 30 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Pristupnici (m/ž) prijavi prilažu:
* životopis,
* dokaz o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti,
* popis znanstvenih i stručnih radova,
* domovnicu ili dokaz o državljanstvu druge države, a strani državljani dužni su priložiti i dokaz o znanju hrvatskog jezika (napredna razina).

Prijave se šalju poštom na adresu: Ekonomski fakultet - Zagreb, Trg J. F. Kennedyja 6, 10000 Zagreb ili dostavljaju osobno u Urudžbeni ured Fakulteta.

Pristupnici će u zakonskom roku biti obaviješteni o rezultatima natječaja.

EKONOMSKI FAKULTET- ZAGREB
prof. dr. sc. Lajoš Žager