Istraživanje EUROSTUDENT V u Republici Hrvatskoj

Studentice i studenti, recite nam što mislite o studiranju u Hrvatskoj ispunjavanjem online upitnika EUROSTUDENT i time ukažite na dobre i loše strane studentskog života u Hrvatskoj.
Sudjelovanjem u istraživanju omogućujete da se dozna:
• koji su najčešći problemi s kojima se suočavaju hrvatski studenti tijekom studiranja
• odgovaraju li studentska prava i stipendije stvarnim potrebama studenata
Upitnik EUROSTUDENT mogu ispuniti redoviti ili izvanredni studenti koji trenutno studiraju u Hrvatskoj na preddiplomskoj i diplomskoj razini studija (bilo po predbolonjskom ili bolonjskom programu) na javnim i privatnim visokim učilištima.
Upitniku je moguće pristupiti u razdoblju od 2. do 30. lipnja 2014. Upitnik je u potpunosti anoniman. Podaci (JMBAG i OIB) služe isključivo za pristup upitniku i potvrđivanje statusa studenta. Isti neće biti povezani s pojedinim ispunjenim upitnicima niti s rezultatima istraživanja. Rezultati istraživanja bit će objavljeni krajem 2014. godine.

Upitniku se nalazi na web stranici www.eurostudent.hr