Dolazni studenti na Ekonomskom fakultetu u ak. godini 2013./2014.

Ured za međunarodnu suradnju i studentska udruga ESN ( Erasmus Student Network ) su 28.02.2014. održali sastanak dobrodošlice za dolazne strane studente.
28. veljače 2014. godine u 10 sati u dvorani 51 Ured za međunarodnu suradnju i studentska udruga ESN ( Erasmus Student Network ) su organizirali sastanak dobrodošlice za dolazne strane studente.

Svi dolazni studenti su bili pozvani da prisustvuju sastanku kako bi imali mogućnost međusobno se bolje upoznati te naučiti više o Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i gradu Zagrebu.

Studente je pozdravila prodekanica za međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Nevenka Čavlek, Ured za međunarodnu suradnju a svoju studentsku udrugu predstavili su članovi ESN –a koji ujedno provode i brojne aktivnosti za dolazne studente.

Sastanak je protekao u ugodnoj i veseloj atmosferi.