Dan Fakulteta

Središnja proslava 95. obljetnice Ekonomskog Fakulteta - Zagreb održat će se 01.12.2015. godine s  početkom  u  11,00 sati u Kongresnoj dvorani. Taj dan se neće održavati nastava. Sve nastavne aktivnosti nastavljaju se prema rasporedu 02.12.2015.

Dana 1. prosinca  2015. godine
s  početkom  u  11,00 sati u Kongresnoj dvorani

Ekonomski fakultet - Zagreb obilježava svoju 95. obljetnicu i sustavni početak izučavanja temeljnih ekonomskih disciplina.

Pozivamo zaposlenike i studente da svojom nazočnošću uveličaju svečanost Dana Fakulteta.

Program svečanosti:

• Himna

• Pozdravna riječ dekana, prof. dr. sc. Lajoša Žagera

• Uvodna obraćanja

• Uručenje nagrada za znanstveni rad iz područja ekonomskih znanosti “Mijo Mirković”

• Uručenje nagrade “Dr. Pero Jurković” za doktorske disertacije,
    znanstvene monografije i znanstvene radove iz područja financija

• Uručenje nagrada najboljim studentima za uspjeh u studiju i izvannastavnim  aktivnostima

• Dodjela posebnih priznanja

*    *    *   *   *
Svečanost Dana Fakulteta bit će uveličana prigodnim  kulturno umjetničkim programom koji će izvesti Pjevački zbor Ekonomskog fakulteta u Zagrebu - Sonus oeconomicus.

Nakon svečanosti je prigodni domjenak u “Kefi”.

DEKAN FAKULTETA

Prof. dr. sc. Lajoš Žager

*    *    *   *   *

Raspored svih ostalih događanja povodom Obilježavanja 95. obljetnice EFZG možete pogledati ovdje>>>